Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pozdrav od Sakure :)

Ići dole 
AutorPoruka
Sakura
Admin
Admin
Sakura


Broj poruka : 248
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Pozdrav od Sakure :) Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav od Sakure :)   Pozdrav od Sakure :) Icon_minitime07.01.09 2:34

Dakle da bi svi videli kako treba da izgleda predstavljanje ja cu prva poceti Very Happy
Zovem se Zorana imam 21 godinu mesto stanovanja Beograd. Obozavam anime serije i filmove. Omiljene serije su mi Naruto ( naravno ), Shaman king, Tokyo Mew Mew, Pokemon ( iako ih niko ne voli oni su moj pocetak zaludjenosti sa animama I love you ),Elfen Lied,Bleach a anime filmovi Vampire Hunter, svi filmovi iz kolekcije Gibhli studija... Od muzike slusam metal i rock I love you a omiljeni filmovi su mi komedije i naucno fantasticni... Ja mislim da sam dovoljno rekla ako mislite da treba jos nesto napisite na svojoj temi koju mozete napravite ako kliknete na dugme Post New koji se nalazi levo gore iznad moje male slicice i pravite temu kao ja Very Happy
a ako hocete nekome da odgovorite u temi imate dugme u donjem levom uglu Replay pritisnete i odgovarate Very Happy Nadam se da sam vam pomogla
Pozdrav od vase Sakure cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://akatsuki-sr.forumsr.net
 
Pozdrav od Sakure :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Predstavljanje-
Skoči na: