Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Omiljene replike iz crtaca

Ići dole 
+2
Guru Pitka
Sakura
6 posters
AutorPoruka
Sakura
Admin
Admin
Sakura


Broj poruka : 248
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 0:06

Koje su po vama najbolje replike iz svih crtaca koje su vas nasmejale i koje pamtite

ja pamtim ovo "Sekacu!! Hocu svoje telo!!!!" Very Happy
Hasan seckati What a Face
Nazad na vrh Ići dole
http://akatsuki-sr.forumsr.net
Guru Pitka
VIP
VIP
Guru Pitka


Broj poruka : 195
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 0:13

SPIDER PIG

SPIDER PIG

Does whatever a SPIDER PIG does

Can he swing

From a web

No he cant

He's a pig

LOOK OOOUUUTTT!!!!

He is a SPIDER PIG!!
Nazad na vrh Ići dole
love4sasuke
VIP
VIP
love4sasuke


Broj poruka : 323
Reputation : 0
Datum upisa : 09.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 0:16

E meni je mnogo smesna ova Saskeova recenica: "Nisu ovde dosli samo tebe da intervjuisu,gubitnice,ovde ima i drugih nindza,verujte mi"! Smesno mi je kako je rekao to verujte mi!!!! lol!
Maito Gaj:"Trci u zalazak sunca.Trci i pati,ali nemoj da pokvaris frizuru"! What a Face
Maito Gaj:"Pogledajte me u oci i prihvatite moje iskreno izvinjenje.Takodje primetite kako sam zgodan i muzevan"! Very Happy:D:D

E da i smesan mi je Neji kad dodje i vidi Ino,Shikamarua i Choija pa im kaze:"Cak i da vam uzmem svitak,kukavice jedne,svi bi me samo smejali zbog toga!" Very Happy:D:D
Nazad na vrh Ići dole
Guru Pitka
VIP
VIP
Guru Pitka


Broj poruka : 195
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 0:20

hahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahah
hahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahah
hahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahahhahahahhahahahahahahhahahah
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 3:34

najjaci su kakashi i gaj sa svojim provalama!
Nazad na vrh Ići dole
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 12:59

Ma jok bre..najsmesnija replika je hidanova...kad mu je asuma otfikario glavu...hidan je rekao :
kakuzu chamn(kakuzu devojko)...zaši mi glavu..sa malo secera na vrhu !!! Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Rey
VIP
VIP
Rey


Broj poruka : 266
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin
Reputation : 0
Datum upisa : 16.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 13:27

nije najjače je kada hidan kaže kada ubiju onu ženu sa dworepim tigrom pa mu kakuzu kaže:"Are you over yet????"a hidan odgowori:"F**k you i'm doing this for Yanshin!!!!" lol! lol! lol! lol! a kako mogu da zaborawim kada kakashi kaže:"Did you said sumthin'????" ili gai kada odwali bilo šta lol! lol! lol! lol! ili kada neki lik jednostawno opsuje ja se pokidam od smeha....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gamenode.co.nr
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime20.01.09 13:45

tacno tako Rey! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Omiljene replike iz crtaca Empty
PočaljiNaslov: Re: Omiljene replike iz crtaca   Omiljene replike iz crtaca Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Omiljene replike iz crtaca
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Najsladji likovi iz crtaca

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Ostali crtani filmovi-
Skoči na: