Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Warcraft! .......................

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Warcraft! ....................... Empty
PočaljiNaslov: Warcraft! .......................   Warcraft! ....................... Icon_minitime22.02.09 14:15

EVO MALO O OVOJ BLIZZARDOWOJ NAJBOLJOJ IGRICI..OVU IGRICU IGRAM PREKO 10 GODINA....igrao sam i 1( jeste da sam ga igrao malo puta ali ipak sam probao..)..i 2 i 3 deo ove igrice...Mislim da Blizzard nikad nece proizvesti bolju igricu od ove..a ovo su redosledi razvijanja ove igrice:

Warcraft I : orcs and humans... ovo je prvi deo ove igrice koji je izmisljen 1994 godine i nije namenjen za vidnowsowe operativne sisteme nego za stare komodore
sa MS DOC-om..ova igrica je proglasena za najbolju strategiju te godine..kao i za najbolju strategiju na MS DOC-su..!!

Warcraft II : tides of darknes...drugi deo ove odlicne igrice..izasao 1996...ima malo bolju grafiku...( malkice. skoro istu )...malo vise ratnika i malo mapa ......
igrica je pravljena i za MS DOC ali moze da se igra i na onim mnogo starim windowsowim operatiwnim sistemima kao sto su : windows 95..i nekako
uspe i na windows 98..igrica je proglasena za najbolju igricu tog zanra te godine!!!!!!

Warcraft II : beyond of the dark portal..ovo je expanzija za warcraft 2..ima novih ratnika ..mapa itd..grafika ista....Warcraft II sa expanzijom proglasen je za
seller i za najbolju strategijju do tada napravljenu....

Warcraft III : rain of chaos....izgica izasla 1998....nemam sta da kazem....grafika je drasticno bolja nego u ova dva dela...ali drasticno..izmisljeno je preko 500 mapa
2 nove rase : undeadowi i night elfowi....12 novih heroja..preko 80 novih unita....plus mnogo mnogo bonus unita.....igrica opet proglasena za najbolju
strategiju..za igricu na najbojom grafikom te godine,,,postala best seler...i dan danas posle 10 godina..igricu igra preko 20 miliona ljudi (ne igraju je
bas svi online )..........ej..da se igrica igra u punom cvati posle 10 godina..

Warcraft III : the frouzen throne...expanzija za varcraft III..svaka rasa dobila po 1 novog heroa...= preko 15 heroja placenika koji se nalaze u raznim towerima..
preko 3000 mapa.....ukljucujuci i naruto mape..dragon ball z mape..bleacn mape...... izmisljena 2002... pravljena za sve operastivne sisteme bolje od
windowsa 98....best seller..najbolja strategija te godine..i dan danas se igra...



Ja Warcraft igram od kad znam za sebe..to je po meni stvarno najbolja igica ikada izmisljena..kazu a ce izaci warcraf IV: artas revenge...ali ne zna se..ja bih
to jako voleo...ali ove godine znam da nece izazi jer je Blizzard ove godine objavio da izllaze Diablo III..( best seler RPG )..i Starcraft II..a i skoro je izasaonovi WOW...tako da mogu samo da se nadam da ce izaci bar 2010...
Nazad na vrh Ići dole
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Warcraft! ....................... Empty
PočaljiNaslov: Re: Warcraft! .......................   Warcraft! ....................... Icon_minitime22.02.09 14:20

ovako je zgledao warcraft I :
Warcraft! ....................... Warcraft_screen1
ovako warcraft II :
Warcraft! ....................... Ss02
Warcraft! ....................... Cloneshot

A OVAKO IZGLEDA WARCRAFT III :
Warcraft! ....................... F57a8b4e00cf3cd673f953df28129095.jpg
Warcraft! ....................... Warcraft%20III8
Warcraft! ....................... Warcraftiii_screen002
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Warcraft! ....................... Empty
PočaljiNaslov: Re: Warcraft! .......................   Warcraft! ....................... Icon_minitime22.02.09 15:03

e igrao sam samo 3. deo i vrlo sam zadovoljan igricom Very Happy Very Happy
al' sam zato noooooooooooob-cina za dotu,OGROMNA! Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Warcraft! ....................... Empty
PočaljiNaslov: Re: Warcraft! .......................   Warcraft! ....................... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Warcraft! .......................
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» *WoW-World of WarCraft*
» COSPLAY WoW (World of WarCraft)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Kompjuterske igrice-
Skoči na: