Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Dobro doshli fanovi anima, molimo vas, registrujte se ili pristupite. Postanite član ovog Akatsuki organization foruma, i počnite sa popunjavanjem tema! Admin team -_-
Akatsuki organization
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akatsuki organization

Forum posvecen animama i drugim zanimljivim sadrzajima
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Ljubitelji horora

Ići dole 
+4
Guru Pitka
zetsu
Itači Učiha
NaGaTo~~~
8 posters
AutorPoruka
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime10.01.09 3:58

evo resih da napravim spisak najboljih horora koje sam ikad gledao pa ko voli neka skine/kupi pa nek izvoli

1.Sillent Hill
2.Saw 1
3.Children Of The Corn
4.The Pact Of The Wolves
5.kad jaganjci utihnu(ne znam ime na engleskom)
6.Hanibal(2. deo filma pod br. 5)
7.El Orfanato
8.28 Days Later(OBAVEZNO POGLEDAJTE ,nije klasican horor)
9.28 weeks later(nastavak filma pod br. 8,jos bolji od prvog dela)

Pa to vam je sve od mene
Lakunoc

P.S. sutra putujem (vracam se 18.)za one koji nisu upuceni:D
pozzzzzzzzzzzzz Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Itači Učiha
Admin
Admin
Itači Učiha


Broj poruka : 349
Godina : 32
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime10.01.09 4:07

Jaoj al su ti opasni horori sve moj do mojega lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime17.01.09 17:54

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nemoj tako sar! Very Happy prvo odgledaj pa onda kazi Wink
Nazad na vrh Ići dole
zetsu
VIP
VIP
zetsu


Broj poruka : 165
Godina : 33
Lokacija : beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime22.01.09 8:15

ma freddy i jason si mi naj u hororu
Ljubitelji horora HHN071
Ljubitelji horora Jason_Voorhees1
i voleo bi da ovo izace...
Ljubitelji horora Freddy%20Vs%20Jason980
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime22.01.09 15:28

da znas da bi i ja voleo!
bas je dobar fredy vs. jason
Nazad na vrh Ići dole
Guru Pitka
VIP
VIP
Guru Pitka


Broj poruka : 195
Godina : 29
Lokacija : Zrenjanin
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime22.01.09 20:47

Da stvarno je dobar film. Ovaj te u snu ubije, a ovaj u stvarnosti
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.01.09 15:07

Hide And Seek je dosta dobar horor
Nazad na vrh Ići dole
Kisame Hoshigaki
VIP
VIP
Kisame Hoshigaki


Broj poruka : 312
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin - Grad Buducnosti
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime22.03.09 23:03

jel neko gleda MASTERS OF HORROR? ima vikendom u 1.35 na ultri... pale pale pale
Nazad na vrh Ići dole
http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=25260
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.03.09 10:38

Ja sam gledao...obicna glupost...pustaju bukvalno pricice za decu..
Nazad na vrh Ići dole
Kisame Hoshigaki
VIP
VIP
Kisame Hoshigaki


Broj poruka : 312
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin - Grad Buducnosti
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.03.09 15:55

to je stvar ukusa... Ljubitelji horora 272848 Ljubitelji horora 272848 Ljubitelji horora 272848
Nazad na vrh Ići dole
http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=25260
zetsu
VIP
VIP
zetsu


Broj poruka : 165
Godina : 33
Lokacija : beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.03.09 19:52

pf ja nestignem to da gledam :p
Nazad na vrh Ići dole
Gaj Maito
VIP
VIP
Gaj Maito


Broj poruka : 297
Godina : 35
Reputation : 4
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.03.09 21:46

Kad sam rekao da su Majstori Horora na ultri glupost..nisam bas tako mislio..nije lose uradjeno..ali moglo je i bolje..
ja bas volim horore..ali najvise volim crno-bele horore ..omiljeni mi je '' Poslednji covek na svetu '' u crno-beloj verziji naravno.skoro je izasla nova verzija u boji...sa onim crnjom u glavnoj ulozi..ali nije to to..nemoze niko da bude kao Vincent Price.....(glavni glumac tog filma u crno beloj verziji...)..evo cak sam nasao i neke slike :

Ljubitelji horora The-last-man-on-earth Ljubitelji horora Lastmanonearth.web
Ljubitelji horora 1556542633_825f7aea1a_o


A ovo je nova kolor verzija koja je uradjena srednje ocajno :
Ljubitelji horora Medium_iamlegend
Skroz je promenjena radnja..uopste ne lici na staru verziju ...cak ne lici ni na roman..inace oba filma su radjena po romanu ''ja sam legenda ''..
Ko nije gledao crno-belu verziju ..moze da je gleda na film pliusu..pusta se svake nedelje...
Nazad na vrh Ići dole
zetsu
VIP
VIP
zetsu


Broj poruka : 165
Godina : 33
Lokacija : beograd
Reputation : 0
Datum upisa : 06.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime23.03.09 22:58

eee velika steta nemam film +...
Nazad na vrh Ići dole
sasuke_kv
VIP
VIP
sasuke_kv


Broj poruka : 24
Reputation : 0
Datum upisa : 29.03.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime30.03.09 16:26

Saringan ::
Jaoj al su ti opasni horori sve moj do mojega lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!





xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa u pravu je sar sve strasni x0rori sve moj mo mojega gledajte film dan posle sumraka i film death soul e za ovaj film death soul ili ti mrtva dusa ako se uzivite u fiilm 30 % cete se uplasiti u nekoj sceni
Nazad na vrh Ići dole
NGboo
VIP
VIP
NGboo


Broj poruka : 43
Godina : 43
Lokacija : Niš
Reputation : 0
Datum upisa : 25.03.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime03.04.09 17:28

Kada su u pitanju horori, u poslednje vreme samo azijski umeju da me isprepadaju, čast izuzecima. Slasheri 80-ih (a i ovi noviji) deluju mi drugorazredno. Volim i psihološke, kao i horore koji zadiru u sferu nadrealnog, a povremeno odgledam i neki zombi ili ekstremni...

Evo nekoliko predloga od mene (poređanih po abecedi):
01. 964 Pinocchio (Shozin Fukui, 1991) - japanski cyberpunk horror, sa verovatno najdužom scenom povraćanja ikada prikazanom na filmu
02. Abandoned, The (Nacho Cerdà, 2006) - špansko-britansko-bugarska koprodukcija, jedan od retkih sa AfterDark HorrorFesta koje vredi odgledati
03. Carrie (Brian De Palma, 1976) - kultni horor prema knjizi Stevena Kinga
04. Descent, The (Neil Marshall, 2005) - klaustrofobični britanski film - pećina i neka čudna stvorenja
05. Eraserhead (David Lynch, 1977) - jedan od najeksperimentalnijih horora ikada i jedan od meni omiljenih filmova - kulminacija apstraktnog
06. Frontières (Xavier Gens, 2007) - toliko brutalan, da sam se sve vreme uvijao na stolici i nekoliko puta ustajao da popijem vodu i prošetam po sobi, ne bi li se opasuljio
07. Gin Gwai (Oxide Pang Chun & Danny Pang, 2002) - samo kad se setim onih zvukova, kosa mi se diže na glavi - odličan primer kvalitetnog azijskog horora
08. Hannah House (Chad & Max Smith, 2002) - biser nezavisnog filma, užasno potcenjen srednjom ocenom od 4.2 na imdb-u
09. Hotel (Jessica Hausner, 2004) - takođe, vrlo potcenjena austrijska drama-horor-misterija
10. Ju-On: The Grudge (Takashi Shimizu, 2003) - klasična japasnka priča o osvetničkim duhovima
11. Leptirica (Đorđe Kadijević, 1973) - iako je u pitanju TV film, Leptirica je jedan od najboljih srpskih filmova uopšte posmatrano
12. Ôdishon (Takashi Miike, 1999) - stvari nisu uvek onakve kakvim se čine
13. [Rec] (Jaume Balagueró, Paco Plaza, 2007) - iako pozajmljuje koncept iz Blair Witch Project, ovo je daleko superiorniji španski horor
14. Repulsion (Roman Polanski, 1965) - "psihotičniji" od Hitchcockovog Psycho-a
15. Ringu (Hideo Nakata (prva dva dela), Norio Tsuruta (poslednji, odnosno nulti)) - ko nije čuo za Ringu, mora da je živeo u pećini poslednjih godina
16. Sairen (Yukihiko Tsutsumi, 2006) - za ne poverovati je da je ovaj film rađen prema istoimenoj video igri
17. Sauna (Antti-Jussi Annila, 2008) - finski horor-misterija-istorijski - zanimljiv splet žanrova čini podjednako zanimljiv eksperimentalni finski "horor za razmišljanje"
18. Suspiria (Dario Argento, 1977) - stilizovana horor-bajka kultnog italijanskog reditelja
19. Taxidermia (György Pálfi, 2006) - mađarski film koji nimalo ne štedi gledaoca - jak stomak je sve što vam treba
20. Tetsuo (Shinya Tsukamoto, 1989) - kultni japanski cyberpunk-horor, inspirisan animom Akira i Lynchovim filmom Eraserhead
21. Uzumaki (Higuchinsky, 2000) - potpuno netipičan japanski horor, lep za oko
22. Vargtimmen (Ingmar Bergman, 1968) - ne znam kako bih ga drugačije definisao, do "bergmanovski" horor

Al' sam se raspisao...
Nazad na vrh Ići dole
http://ngboo.deviantart.com
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime04.04.09 0:18

NGboo ::
Kada su u pitanju horori, u poslednje vreme samo azijski umeju da me isprepadaju, čast izuzecima. Slasheri 80-ih (a i ovi noviji) deluju mi drugorazredno. Volim i psihološke, kao i horore koji zadiru u sferu nadrealnog, a povremeno odgledam i neki zombi ili ekstremni...
Tano,psiho-horori su i po mom misljenju najbolji!
Nazad na vrh Ići dole
NaGaTo~~~
VIP
VIP
NaGaTo~~~


Broj poruka : 660
Godina : 28
Lokacija : Nis
Reputation : 1
Datum upisa : 09.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime04.04.09 0:19

sasuke_kv ::
Saringan ::
Jaoj al su ti opasni horori sve moj do mojega lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!





xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa u pravu je sar sve strasni x0rori sve moj mo mojega gledajte film dan posle sumraka i film death soul e za ovaj film death soul ili ti mrtva dusa ako se uzivite u fiilm 30 % cete se uplasiti u nekoj sceni
ti brate,sta god da kaze sar,ti napises "tacno sar" ili "slazem se sa tobom" itd.! probaJ da budes originalan!
Nazad na vrh Ići dole
Kisame Hoshigaki
VIP
VIP
Kisame Hoshigaki


Broj poruka : 312
Godina : 28
Lokacija : Zrenjanin - Grad Buducnosti
Reputation : 0
Datum upisa : 17.01.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime04.04.09 21:04

pacenik
Nazad na vrh Ići dole
http://s3.bitefight.rs/c.php?uid=25260
sasuke_kv
VIP
VIP
sasuke_kv


Broj poruka : 24
Reputation : 0
Datum upisa : 29.03.2009

Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime05.04.09 16:32

c. jaojjj jel sam reko u pravu si sar kad kazem u pravu si valjda se podrazumeva da se slazem ako nije tako recite
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ljubitelji horora Empty
PočaljiNaslov: Re: Ljubitelji horora   Ljubitelji horora Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ljubitelji horora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Akatsuki organization :: Filmovi-
Skoči na: